Technológia


Technológia

Mikroskopické, duté keramické guličky rovnomerne rozložené v tekutej suspenzii, ktorá obsahuje akrilové polyméry a anorganické pigmenty.

Vďaka tejto kombinácii zložiek materiál je ľahký, pružný a ukazuje dobré adhézne vlastnosti s natretým povrchom.

TSM Ceramic tepelnoizolačná látka je biely, suspenzný roztok, ktorý po uschnutí vytvorí pružný povrch,

TSM Ceramic tepelnoizolačná látka sa môže použiť na povrchy ľubovoľného tvaru, aj na izoláciu ťažko prístupných povrchov.

Môže sa použiť na steny , stropy, strechy budov, na potrubia, parné kotly, na vnútorné steny vozidiel, na výmenníky tepla, na izoláciu chladiacich a mraziacich miestností a na iné objekty.

TSM Ceramic tepelnoizolačný materiál sa môže nanášať na kovové, betónové, tehlové, drevené, gumené, kartónové povrchy, na povrchy z umelej hmoty a iné povrchy.

Teplota ošetreného povrchu má byť medzi -35 oC a +260 oC Povrch má byť čistý od mastnôt, hrdze a špiny. Prevádzková teplota materiálu je povolená medzi -60 oC a +260 oC Nanášanie izolačného materiálu TSM Ceramic sa odporúča bezvzdušným rozprašovačom ako aj štetcom. Jedná nanášaná vrstva nemôže byť hrubšia ako 0,6 mm, doba schnutia na izbovej teplote je 24 hodín. Doba vulkanizácie je 12 hodín.

1l materiálu v jednej vrstve postačí na 2 m2 v hrúbke 0,5 mm.

TSM Ceramic je ekologický čistý materiál, v samotnom zložení neobsahuje škodlivé prvky, preto sa môže nanášať aj v uzavretej miestnosti bez doplnkového vetrania.

V Rusku a na Ukrajine dostal klasifikáciu hygienického materiálu.

Škodlivé látky nepresahujú dole uvedené hodnoty

Označenie jednotka hodnota

Formaldehyd mg/m3 <0,007

Ammiak mg/m3 <0,04

Sztirol mg/m3 <0,002

Acrylonitrile mg/m3 <0,03

Benzol mg/m3 <0,08

Toluol mg/m3 <0,6

Xilol mg/m3 <0,2

Metilmetakrilát mg/m3 <0,1

V prípade akýchkoľvek otázok sa obrátte na nás.


V prípade akýchkoľvek otázok sa obrátte na nás.